Skorzystaj z promocji na Test Gibsona!

25% obniżka - 450zł zamiast 600zł

Skorzystaj z 25% promocji na Test Gibsona 400 zł zamiast 600

Test Gibsona jest powszechnie stosowany od 1999 roku. Dzięki niemu możemy ocenić zdolności intelektualne każdego człowieka (od 6 roku życia), jego mocne i słabe strony. Na jego wynikach opierają się psychologowie, logoterapeuci, behawioryści, nauczyciele, klinicyści oraz inni eksperci. Test Gibsona był wykonywany w naszych centrach już prawie sto tysięcy razy.

Dzięki niemu określany jest poziom podstawowych umiejętności niezbędnych do nauki. Mierzona jest pamięć robocza i długotrwała, szybkość przetwarzania informacji, przetwarzanie informacji słuchowych i wzrokowych, zdolności czytania, myślenie logiczne i rozumowanie – czyli najważniejsze czynniki, wskazujące na to w jaki sposób student przyswaja informacje i w jaki sposób myśli.

Poznając słabe strony dowiadujemy się, gdzie kryje się źródło problemów z uczeniem się oraz jak prawidłowo dostosować program po to, aby polepszyć zdolności uczenia, a pozytywne zmiany były widoczne.

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z uczeniem się, z trudem zachowuje skupienie, ciężko mu idzie szybkie czytanie lub zapamiętywanie informacji (bądź sam spotykasz się z tymi trudnościami), wykonaj test zdolności poznawczych Gibsona – on obiektywnie ujawni wskaźniki mocnych i słabych stron poznawczych.

Ten program działa!

Zarezerwuj spotkanie