Rozpocznij rok szkolny gotowy do wyzwań!

Skorzystaj z 25% promocji na Test Gibsona i dowiedz się co kryje się za problemami w szkole, pracy, czy życiu.

 

Rozwiń swoje zdolności intelektualne!

Ucz się szybciej. Pamiętaj dłużej. Bądź skuteczny!

1
1

[sg_popup id=6327]

Program Brain RX

Nasze wyjątkowe podejście do ćwiczenia sprawności mózgu nie tylko wytycza właściwe cele naszym klientom, lecz również pomaga im je osiągnąć. W „Brain Rx” badamy każdego klienta pod kątem identyfikacji jego słabo rozwiniętych umiejętności. Na tej podstawie przydzielamy mu osobistego trenera mentalnego, by w sposób celowany rozwijać te umiejętności. Silniejsze zdolności poznawcze sprawią, iż nauka będzie łatwiejsza, szybsza i po prostu wydajniejsza. Stanowi to unikatową cechę programu „Brain Rx”.

W oparciu o opublikowane wyniki badań nasze indywidualne sesje treningu mentalnego poprawiły umiejętności i jakość życia u ponad 95 tysięcy dzieci. Spróbuj wyobrazić sobie dzień, kiedy nauka oraz codzienne czynności znowu staną się przyjemnością – gdy czytanie, zapamiętywanie, rozwiązywanie problemów oraz skupianie uwagi przyjdą Ci z większą łatwością i okażą się mniej stresujące.

Test umiejętności poznawczych Gibsona.

Gdybyś mógł zidentyfikować swoje słabe strony w zakresie zdolności poznawczych…, a następnie je przezwyciężył, co by się mogło wtedy stać?

Test Gibsona stosuje się celem identyfikacji silnych i słabych stron w zakresie zdolności poznawczych u dzieci (począwszy od 6 roku życia) oraz u osób dorosłych. Test ten jest naukowym narzędziem pomiaru podstawowych umiejętności nabywania wiedzy lub sprawności: pamięci, szybkości przetwarzania informacji (w tym bodźców wzrokowych i słuchowych), logicznego myślenia i rozumowania, jak również zdolności odczytywania słów. Po zidentyfikowaniu słabych stron w kontekście zdolności poznawczych, możliwe jest ich wzmocnienie, zwykle poprzez wyeliminowanie przyczyny problemu. Zabieg ten usuwa frustrujące przeszkody procesu uczenia się. Słabe strony można wzmocnić poprzez ćwiczenia mózgu.

W ciągu ostatnich 36 lat ta wspaniała metoda pomogła dzieciom i dorosłym w poprawie wyników w nauce oraz w rozwiązywaniu problemów związanych z uczeniem się w następujących sytuacjach:

BRAK UMIEJĘTNOŚCI KONCENTRACJI

TRUDNOŚCI W CZYTANIU I ZROZUMIENIU TEKSTU

NIEPRZEWIDYWALNE ZACHOWANIE

BRAK STOSOWANIA SIĘ DO ZASAD

SŁABE ZDOLNOŚCI ANALITYCZNE

TRUDNOŚCI W PRZYSWAJANIU INFORMACJI

Jeśli Ty doświadczasz bądź któryś z członków Twojej rodziny doświadcza podobnych problemów,możemy pomóc.

Historie i komentarze naszych klientów amerykańskich
dowodzą skuteczności programu „BrainRx”

““Największe zmiany nastąpiły w czytaniu Spencera. Zaczął dużo lepiej pisać i czytać.
Czyta płynniej, z lepszą intonacją, szybciej. Teraz czyta dla całej rodziny!
Wygląda na to, że jest bardziej pewny siebie i mniej nerwowy.
W tej chwili i jest w stanie czytać, co chce. "”

Lilymatka klienta

“"Kiedy nasz syn rozpoczął uczestnictwo w programie, zauważyliśmy poprawę już po tygodniu. Lubił swoją instruktorkę Ginę i nie mógł się doczekać pracy z nią, chłopak miał pozytywny nastrój i nie chciał jej zawieść. Nie możemy się doczekać jego wyników z pierwszego kwartału. Jesteśmy pewni, że jego wyniki znacznie się poprawią. W końcu dziecko jest tak bardzo pewne siebie! " ”

Dave i Sharon rodzice ich 17-letniego syna

“"Chodziłem na wiele zajęć z korepetycjami, ale dla mnie było to stratą czasu, ponieważ nie odczuwałem wymiernych korzyści. Następnie mój przyjaciel polecił mi BrainRx. Ten trening bardzo mi pomógł, nie tylko w szkole, ale także w moim codziennym życiu. Teraz studiowanie przedmiotów takich jak chińska historia nie jest już dla mnie wyzwaniem, ponieważ mogę zapamiętywać więcej i szybciej. Również zapamiętuję numery telefonów i hasła szybciej i nie muszę często robić notatek w telefonie. Ten trening mózgu nie jest nudny ... jest naprawdę dobry i zabawny! "”

14-letni student BrainRx

“"Nasz kilkunastoletni syn na początku tego roku i wykazywał oznaki niecierpliwości, gniewu, niepokoju, problemy z koncentracją skupieniem uwagi powodowały kłopoty w codziennym życiu. Nie mogliśmy zmusić go, by siedział przed książkami przez ponad 15 minut. Ale od kiedy dołączył do BrainRx, zauważyliśmy niezwykłą zmianę, nie tylko w jego umiejętności koncentracji, ale także w jego postawie. Stał się bardziej niezależny i wierzy we własną zdolność uczenia się i rozumienia nowych rzeczy. "”

Matka studenta BrainRx

“"Nasz syn ukończył miesiąc szkolenia i sami jesteśmy zdumieni poprawą jego umiejętności. Jego szybkość obliczeń matematycznych znaczaco się poprawiła. Teraz ogląda mniej TV i prosi mnie o więcej książek do przeczytania. "”

Rodzice studenta BrainRx

Ten program naprawdę działa.

Zamów dziś konsultację!

Gotów na rozmowę?

Skontaktuj się z nami.