Dziękujemy za udział w naszej ankiecie.

Twoje obserwacje sygnalizują potencjalne problemy z umiejętnościami poznawczymi, dlatego zdecydowanie zachęcamy do kontaktu z BrainGYM, aby zaplanować kompleksową ocenę poznawczą. 

To bardzo ważne, ponieważ to właśnie dzięki zdolnościom poznawczym potrafimy zdobywać wiedzę i umiejętności oraz wykorzystywać je w codziennym życiu. 

Poznanie dokładnej diagnozy pozwala podjąć odpowiednie kroki w kierunku zmiany tego stanu rzeczy. Dobra informacja jest jednak taka, że mózg jest bardzo plastyczny i łatwo można go rozwijać a jego potencjał jest nieograniczony. 

Umiejętności poznawcze określają, jak sprawnie zdobywamy, przetwarzamy,  przechowujemy i przywołujemy informacje. Gdy umiejętności poznawcze są silne, nauka jest łatwiejsza. Niestety, gdy nawet jedna z tych umiejętności jest słaba, uczenie się, czytanie, zapamiętywanie – w rzeczywistości ogólne funkcjonowanie – może być trudniejsze. Dzieje się tak dlatego, że w wielu sytuacjach do sprawnego przetwarzania informacji potrzebnych jest kilka zdolności, a czasem nawet wszystkie jednocześnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnym badaniem tego obszaru zapraszamy do kontaktu z nami i umówieniem się na Test Gibsona. To przekrojowe badanie, które za pomocą zróżnicowanych zadań sprawdza poziom najważniejszych umiejętności poznawczych takich jak: koncentracja, pamięć, logiczne myślenie, przetwarzanie wzrokowe, itp. Badaniem objęto już ponad 100 000 osób na całym świecie, dlatego wyniki dziecka dość obiektywnie i precyzyjnie  można porównać do średnich wyników podobnej grupy rówieśniczej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej oceny poznawczej lub umówić się na spotkanie, zadzwoń do nas już dziś