Dziękujemy za udział w naszej ankiecie.

Gratulacje! Twoje obserwacje wskazują, że posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności poznawcze. Twój wynik przekracza średni poziom umiejętności rówieśników. 

To ważne, ponieważ właśnie dzięki zdolnościom poznawczym potrafimy zdobywać wiedzę i umiejętności oraz wykorzystywać je w codziennym życiu. 

Umiejętności poznawcze określają, jak sprawnie zdobywamy, przetwarzamy, przechowujemy i przywołujemy informacje. Gdy umiejętności poznawcze są silne, nauka jest łatwiejsza. Niestety, gdy nawet jedna z tych umiejętności jest słaba, uczenie się, czytanie, zapamiętywanie – w rzeczywistości ogólne funkcjonowanie – może być trudniejsze. Dzieje się tak dlatego, że w wielu sytuacjach do sprawnego przetwarzania informacji potrzebnych jest kilka zdolności, a czasem nawet wszystkie jednocześnie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnym badaniem tego obszaru zapraszamy do kontaktu z nami i umówieniem się na Test Gibsona. To przekrojowe badanie, które za pomocą zróżnicowanych zadań sprawdza poziom najważniejszych umiejętności poznawczych takich jak: koncentracja, pamięć, logiczne myślenie, przetwarzanie wzrokowe, itp. Badaniem objęto już ponad 100 000 osób na całym świecie, dlatego wyniki dziecka dość obiektywnie i precyzyjnie  można porównać do średnich wyników podobnej grupy rówieśniczej.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kompleksowej oceny poznawczej lub umówić się na spotkanie, zadzwoń do nas już dziś