Program BrainRx

kiedy nauka staje się łatwiejsza, życie staje się lepsze

“Brain Gym” to pierwszy ośrodek w Polsce nastawiony na rozwój umiejętności z wykorzystaniem jednego z najskuteczniejszych programów na świecie – „BrainRx”, który poprzez indywidualną pracę poprawia najważniejsze umiejętności poznawcze (koncentrację, pamięć, logiczne myślenie, przetwarzanie wzrokowe i słuchowe oraz szybkość przetwarzania informacji).

Od 36 lat nasz program pomaga dzieciom i dorosłym z całego świata w rozwoju umiejętności i problemach w nauce wykorzystując potencjał swojego mózgu.

Historie i komentarze naszych klientów
dowodzą skuteczności programu „BrainRx”

““Największe zmiany nastąpiły w pamięci i czytaniu Michała. Czyta płynniej, z lepszą intonacją, szybciej. Teraz nawet samemu chętnie sięga po książki.
Poprawa pamięci była dla mnie róznież dużym zaskoczeniem. Czasami nawet zdarza się, że Michał przypomina mi, gdzie leżą rzeczy w domu".”

MichałMama klienta

“"Chodziłem na wiele zajęć z korepetycjami, ale dla mnie było to stratą czasu, ponieważ nie odczuwałem wymiernych korzyści. Następnie mój przyjaciel polecił mi BrainRx. Ten trening bardzo mi pomógł, nie tylko w szkole, ale także w moim codziennym życiu. Teraz studiowanie przedmiotów takich jak chińska historia nie jest już dla mnie wyzwaniem, ponieważ mogę zapamiętywać więcej i szybciej. Również zapamiętuję numery telefonów i hasła szybciej i nie muszę często robić notatek w telefonie. Ten trening mózgu nie jest nudny ... jest naprawdę dobry i zabawny! "”

14-letni student BrainRx

“"Nasz kilkunastoletni syn na początku tego roku i wykazywał oznaki niecierpliwości, gniewu, niepokoju, problemy z koncentracją skupieniem uwagi powodowały kłopoty w codziennym życiu. Nie mogliśmy zmusić go, by siedział przed książkami przez ponad 15 minut. Ale od kiedy dołączył do BrainRx, zauważyliśmy niezwykłą zmianę, nie tylko w jego umiejętności koncentracji, ale także w jego postawie. Stał się bardziej niezależny i wierzy we własną zdolność uczenia się i rozumienia nowych rzeczy. "”

Mama studenta BrainRx

“"Nasz syn ukończył miesiąc szkolenia i sami jesteśmy zdumieni poprawą jego umiejętności. Jego szybkość obliczeń matematycznych znaczaco się poprawiła. Teraz ogląda mniej TV i prosi mnie o więcej książek do przeczytania. "”

Rodzice studenta BrainRx

Jak to działa?

Naukowcy zauważyli, że pod wpływem wytężonej aktywności, mózg jest w stanie tworzyć nowe komórki nerwowe oraz zagęszcza połączenia między komórkami, które w mózgu już istnieją. To zupełnie jak w sporcie. Wysiłek fizyczny sprawia, że człowiek staje się wytrzymalszy i sprawniejszy, natomiast regularne ćwiczenie mózgu powoduje, że procesy poznawcze funkcjonują sprawniej i bardziej efektywnie.
Program „BrainRx” zapewnia regularny wysiłek poznawczy, którego konsekwencją jest zmiana plastyczności mózgu i dostosowanie narządu do stawianych mu wymagań.

Efekty działania programu

Wyniki badań dowodzą poprawy umiejętności u wszystkich osób, które systematycznie uczęszczają na sesje treningowe programu. Ponadto część uczniów wykazuje wzrost IQ o 15%.

Wyniki testu Gibsona pokazują, iż klienci, którzy pracowali z programem „BrainRx” przez ponad rok, rozwinęli swoje umiejętności do 96 procent maksymalnych możliwości ludzkich w danym wieku.

Wyniki badań pokazują, że po roku od ukończenia programu: pamięć, logiczne myślenie, koncentracja i przetwarzanie informacji zachowuje 98% wytrenowanych umiejętności co świadczy o tym, że osiągane rezultaty są trwałe.

Ten program naprawdę działa.